Yedek keleşler nerede?

Yedek keleşler nerede?

Editor: Süperadmin
13 Mayıs 2022 - 09:35
Reklam

İş İnsanı Halil Falyalı’nın öldürülmesinin ardından 3 ay geçti, ancak azmettiricinin kim olduğu bilinmiyor. Suikastin olduğu gün iki ayrı yerde pusu kurulmasına rağmen polis sadece Falyalı olayında kullanılan keleşleri ve silahları ele geçirdi. Falyalı hakkında bilgi veren ve sanal betçilerin parasını Kıbrıs’a taşıyan Söylemezlerin bağlantısı olan kişi yıllarca KKTC’de 5 yıldızlı bir hotelde kalıyordu, aynı zamanda polis tarafından da aranmaktaydı. Son olarak Falyalı’nın hoteline geçerek sanal bet parasını Kıbrıs’a taşıyordu. Polisin bu kişinin arandığını bilmesine rağmen kendisini tutuklamayıp elini kolunu sallayarak gezmesine izin verdiği yönünde iddialar var .

Yeni Bakış

İş İnsanı Halil Falyalı’nın öldürülmesinin ardından 3 ay geçti, ancak azmettiricinin kim olduğu bilinmiyor. Suikastin olduğu gün iki ayrı yerde pusu kurulmasına rağmen polis sadece Falyalı olayında kullanılan keleşleri ve silahları ele geçirdi. Ayrı yolda kurulan pusudaki keleşlerin hala nerede oldukları bilinmezken, polis bunlara ulaşamadı.  Her an ülkede yeni bir suikastin işlenmesi an meselesi olurken, Falyalı hakkında bilgi veren ve sanal betçilerin parasını Kıbrıs’a taşıyan Söylemezlerin bağlantısı olan kişi yıllarca KKTC’de 5 yıldızlı bir hotelde kalıyordu, aynı zamanda polis tarafından da aranmaktaydı. Son olarak Falyalı’nın hoteline geçerek sanal bet parasını Kıbrıs’a taşıyordu. Polisin bu kişinin arandığını bilmesine rağmen kendisini tutuklamayıp elini kolunu sallayarak gezmesine izin verdiği yönünde iddialar var.

İki koruma ile birlikte işbirliği yapan kişi ortadan kayboldu

Falyalı cinayetinde tüm bilgileri giriş çıkış saatlerini ve Falyalı’nın attığı tüm adımları tetikçilere bilgi veren kişi aynı zamanda iki koruma ile birlikte işbirliği yapan kişi ortadan hemen kayboldu.  Korumalar Falyalı’nın arkasından konvoy halinde giderken, Falyalı’nın yolunun kesilmesi arkadan gelen korumaların ise arabadan inerek havaya ateş açması, adeta biz geldik buradayız gibi bir haber vermekten başka bir şey olarak görülmüyor.  Tetikçiler ellerinde silah olan korumalara ateş etmeyip şoföre ve Falyalı’ya ateş etmeleri korumaların da işin içinde olduğunun net göstergesi değil midir? 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Akaryakıta zam geliyor
Akaryakıta zam geliyor
Polisin tutuklu kadınla hücrede ilişkiye girdi iddiası
Polisin tutuklu kadınla hücrede ilişkiye girdi iddiası