Yeni Bakış ve Gifa yeni yıl yemeğinde buluştu

Yeni Bakış ve Gifa yeni yıl yemeğinde buluştu

Yeni Bakış Gazetesi, Yeni Bakış Web TV ve Gifa Holding çalışanları yılbaşı yemeğinde bir araya geldi.

Editor: Huseyin1 Erdamar
29 Aralık 2018 - 07:39 - Güncelleme: 29 Aralık 2018 - 16:43

Özlem ÇİMENDAL

Yeni Bakış Gazetesi, Yeni Bakış Web TV ve Gifa Holding çalışanları yılbaşı yemeğinde bir araya geldi. Gifa Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve Yeni Bakış Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Yusuf Kısa tarafından Girne’de bulunan Saint Tropez Restoran’da verilen yemekte bir araya gelen çalışanlar ve Yeni Bakış Gazetesi yazarları, 2019’a sayılı günler kala geride bırakacakları bir yılın değerlendirmesini yaptı ve yeni projeleri konuştu. 


Kısa, yeni yılın herkese sağlık, mutluluk, huzur getirmesini diledi 

Samimi bir ortamda geçen yemekte konuşan Gifa Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve Yeni Bakış Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Yusuf Kısa, bir yılı geride bırakırken ve yeni bir yılın başlangıcına sayılı günler kala çalışanlarla bir araya gelmekten mutluluk duyduğunu dile getirdi. Gifa Holding, Yeni Bakış Gazetesi ve Yeni Bakış Web TV ile büyüyen bir aile olarak yeni yıla adım atıldığını ifade eden Kısa, 2019’da da aynı başarının katlanarak devam etmesi temennisinde bulundu. Kısa, yeni yılın herkese sağlık, mutluluk getirmesini diledi. 


Çağa: Yeni Bakış Web TV ile büyümeye devam ediyoruz 

Yeni Bakış Web TV Genel Yayın Yönetmeni Ufuk Çağa ise yemekte yaptığı konuşmada Gifa Holding, Yeni Bakış Gazetesi ailesine Yeni Bakış Web TV’nin de eklendiğini dile getirerek, giderek büyümeye devam ettiklerini ifade etti. Yeni Bakış Web TV olarak, alışılagelmişin dışında, konuşulmayanı konuşan, tek sese biat etmeyen cesur yayıncılık yaptıklarını da dile getiren Çağa, Yeni Bakış Web TV’nin yayınlarına 2019’da da aynı kararlılık ve çizgi ile devam edeceğini sözlerine ekledi. 2019’un herkese sağlık, mutluluk getirmesi temennisinde bulunan Çağa, yeni yılın herkes için başarılarla dolu bir yıl olması dileklerinde bulundu. YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tutuklamalar başlayabilir!
Tutuklamalar başlayabilir!
Tutuklamalar başlayabilir!
Tutuklamalar başlayabilir!